Darkroom
There was a security violation. Please try again.

.

Author: Published: 2010-08-09 Category: People

Photo Reception

Views
23321
Comments
12
Favorites
0
Analyses
3

Ratings and Awards

Stars
0
Contra
1
FB publication
NO

Technical Data

Technique
-
Format
-

 - .. . Zdjęcie 2367
 
avatar_159
avatar_159
2010-08-09 23:25:39
stul

3 Recommendations
1 I do not recommend

Kolejne oglądane wielokroć, acz niekomentowane. Mój komentarz: niedobry kadr, nieskupiony na postaci w centrum, zachwaszczony tym i owym poza GO. Fotografia niedoświetlona i mocno rozjaśniana, co widać po kolorowym szumie w najciemniejszych fragmentach. Nietrafiona ostrość - na liściach na prawo od twarzy modela. Najbardziej rozprasza nieostrość u dołu kadru i liście u góry. Tej fotografii nie da się poprawić. Jest wyjątkowo nieprzemyślana. Może Autor spróbuje obrony ...?


2010-08-12 00:16:08
amman

1 Recommendations

z analizą stul'a trudno nie zgodzić się, wszystko to racja; jawi się więc pytanie, czy Analityk wszystko wziął pod uwagę? kadr zły, złe skupienie, dużo elementów to też źle, źle, że nie doświetlone, zła ostrość itd. ten obraz do mnie wraca, więc pozwalam sobie uwolnić pamięć i spojrzeć na to z innej strony: bałagan elementów, elegancka (przynajmniej dla wielu) kanapa, koszula zapięta pod szyję, wyprostowany, ułożony na tej kanapie jak w czasie spotkania z prezydentem, palec wskazujący pracuje i te rozchylone usta wraz z całą resztą elementów w bałaganie; nie wiem, czy Autorka to wszystko układała, nie wiem, czy prosiła o zapięci koszuli pod szyją itd., ale wiem, że inne prace Autorki budzą zaufanie i trudno mi orzec, że to zdjęcie jest do niczego; zostaje w pamięci, a to też jest ważne, że się zapisało, bo banalne nie jest; pozdrawiam

avatar_159
avatar_159
2010-08-13 00:39:28
stul

0 Recommendations

Ponieważ analiza ammana odnosi się w pewien sposób do mojej, winien jestem choćby kilku słów odpowiedzi. Otóż, jak łatwo sprawdzić, nie piszę zbyt wielu analiz, ani komentarzy. Fotografia musi mnie pobudzić do napisania komentarza. Ta fotografia to uczyniła, czemu dałem wyraz, niebezpośrednio, w ostatnim zdaniu mojej analizy :)

avatar_18
avatar_18
2010-08-10 03:36:39
acrux aff
Report violation
jestem za analizą Stula

avatar_29
avatar_29
2010-08-10 10:33:47
fproject aff
Report violation
jak, wyzej, model swietny


2010-08-10 10:41:58
filipwrx
Report violation
Sama wiesz...:)


2010-08-10 13:32:07
aleksandragach
Report violation
szczerze to nie bronię swoich zdjęć


a szumów nie lubię, wolę ziarno.

avatar_159
avatar_159
2010-08-10 15:42:58
stul
Report violation
...rozumiem. Może jednak Szanowna Autorko/Szanowny Autorze napiszesz, dlaczego ten Pan został przez Ciebie umieszczony w takim właśnie kadrze. Na pewno był pomysł na tę fotografię i kadr...?


2010-08-12 00:56:56
aleksandragach
Report violation
wszystko było całkiem spontanicznie, pamiątkowy portret. Jestem świadoma, że to nie jest idealna fotografia pod publiczkę, ale wiem, że warte jest pokazania.

avatar_159
avatar_159
2010-08-13 00:46:56
stul
Report violation
Jest warta pokazania, każda fotografia jest warta pokazania. W sumie i tak najważniejsze jest, żeby robić to, co się lubi i jak się lubi:)


2010-09-02 23:55:33
william_grey
Report violation
Choćby w GN. Piękna fotografia.


2010-09-06 01:06:01
aleksandragach
Report violation
no co Wy gadacie! jest jej idealnie w ciemni (:


2010-10-31 19:06:50
panzerfaust
Report violation
mimo niedociągnięć pozostaje w pamięci...ma to coś...


2011-02-06 13:17:48
marcinurbanowicz
Report violation
kolejna porażka fotoferii. W GN gniot ściele się gęsto, a takie perełki lądują w ciemni :/

avatar_423
avatar_423
2011-05-04 15:47:06
dzikie_wino aff
Report violation
KONTRA WASZA MAĆ! :]


This page was created in 0.03184986114502 seconds